Blauw vlekje/venous lake

Een blauw vlekje op de lip of het oor wordt bij MediDerma behandeld met de vaatlaser.

 

Hoe werkt de vaatlaser?

De huidtherapeuten van MediDerma werken met de allernieuwste KTP-laser van MedArt. Deze laser heeft een golflengte van 532 nanometer. Het licht van deze golflengte wordt door het bloed in de vaatjes opgenomen waardoor de bloedvaatjes van het bloedspinnetje worden verhit. Door deze warmte verschrompelt de bloedvaatjes. Het resultaat is direct na de behandeling te zien. De behandelaar gebruikt een speciale bril met polariserend licht waardoor de bloedvaatjes extra goed zichtbaar worden. Hierdoor kan de behandelaar nog nauwkeuriger behandelen. Met behulp van de nieuwste KTP-laser kan snel en effectief goede resultaten verkregen worden waarbij de huid vrijwel geheel kan worden ontzien.


Hoeveel behandelingen heeft u nodig?

Meestal verdwijnt een blauw vlekje definitief na 1a 3 behandelingen. Soms wordt na verloop van tijd het blauwe vlekje weer zichtbaar. De behandeling kan dan worden herhaald.


Doet het pijn?

In de meeste gevallen wordt een warm en prikkelend gevoel tijdens iedere puls waargenomen. Na de puls trekt dit gevoel direct weg. De pijnsensatie wordt per cliënt verschillend ervaren. De behandeling wordt doorgaans goed verdragen, een verdovingscrème is niet nodig.


Met welke huidreacties moet rekening gehouden worden?

Na afloop van de behandeling is het behandelgebied direct lichter van kleur. Soms ontstaat een korstje. Na 2 weken is het eindresultaat zichtbaar.


Wat te doen voor en na de behandeling?

Het is belangrijk om niet aan de eventuele korstjes te komen omdat de huid anders beschadigd kan worden.

 

Hoe lang duurt de behandeling?

De behandeling duurt enkele minuten.


Wordt de laserbehandeling vergoed door de zorgverzekeraar?

De meeste zorgverzekeraars vergoeden deze behandeling niet.

 

Afspraak

Wilt u een afspraak maken voor een gratis en geheel vrijblijvend consult?

Zie een afspraak maken.